از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

چای سرگل درجه 1

وضعیت موجود
قیمت 65000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

بسته نیم کیلویی: 65000 تومان

کد: 2050

تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

مشخصات چای سرگل:

چای سرگل بهاره دارای ظاهری کمی پیچیده است و به لحاظ کیفیت عطر ،طعم و رنگ چای ، درجه بالایی از کیفیت و مرغوبیت را دارا می باشد و به جرات می توان گفت بهترین چای دنیا از نقطه نظر طبیعی بودن و خالص بودن است.

عطری که پس از دم کشیدن صحیح این نوع چای در فضا می پیچد و مدت زمان 10 دقیقه دم کشیدن این نوع چای بیانگر کیفیت بسیار بالای آن می باشد.

نکته: بسیاری از افراد در شمال کشور اقدام به تولید چای سرگل به شکل دستی می نمایند که در بعضی از مواقع دارای کیفیت بسیار بالایی میباشد ولی واقعیت این است که امروزه کارخانه های تولید کننده چای پیشرفته ای در کشور وجود دارد که به دلایل مختلف از جمله دریافت برگ سبز چای درجه یک از کشاورز، سورت مناسب وفراوری اصولی چای با کیفیت بسیار بالا تولید می کنند.

نکته: منظور از کلمه شکسته در نام گذاری محصولات چای یک استاندارد بین المللی اندازه تولید شده چای میباشد ولی در ایران جهت تفکیک چای خوب و ضعیف به چای درجه یک (ممتاز) گفته می شود و به چای ضعیف تر (شکسته)

نکته: در اغلب موارد کارخانه های تولید کننده چای در نام گذاری بهترین محصولات چای خود(بسته بندی، پاکتی و...) از نام زرین، وزین، شکسته ممتاز زرین و... استفاده می کنند.